EVDEN EVE NAKLİYAT

*K1 ve K3 Belgelerimiz
*Marka Tescil Belgemiz
* Profesyonel Ekip Çalışanlarımız
*Geniş Araç Filomuz
Bizi tercih etmenizdeki etmenlerdir.
Göktepe  Nakliyat , Taşımacılık Alanında Profesyonel firma..

ambalaj_goktepe3paket_3

paket_2askili

Aslında evden eve taşımacılığın olmazsa olmaz hizmetleri arasında olan bu konu taşıma işleminin düzgün ve sağlıklı yapılması açısından çok önemlidir.Özellikle büyük çaplı işletmelerde, iş yerlerinde, ofislerde ( örnekleri çoğaltmak mümkündür.) taşıma işlemini organize etmek özellikle iş kaybı ve zaman kaybını önlemek açısından çok daha önemlidir.Aksi durumda işin mali boyutunun göz önüne alınacak tarafı yoktur. Genel olarak evden eve taşımacılık ekspertis hizmetinde genel olarak faktörler şunlardır.
1. İlk iş olarak evini taşıtmak isteyen kişi taşınma planınızı hazırlamaya başlamalı.
2. Boş zaman buldukça internette veya diğer mecralarda evden eve nakliyat firmaları arayın ve nakliye firmalarına akılınızda kalan tüm soruları sorunuz beğendiğiniz firmaları not alın, böylece bir firma listesi hazırlamış olacaksınız.
3. Yenileyeceğiniz ve ihtiyac duymadığınız eşyalarınızı bir dostunuza yada arkadaşınıza verin sizin için extra yük olmasın.
5. Biraz araştırmadan sonra taşınma için profesyonel bir firmadan yardım alıp almayacağınıza karar verin.
6. Eğer profesyonel bir hizmet alacaksanız eşyalarınızın hangi hizmet kalitesine göre yapılacağına karar veriniz. Tüm paketleme işlerini firma mı yapacak siz mi yapacaksınız?. Şayet siz yapacaksanız 7 maddeyi okuyunuz.
7. Yavaş yavaş paketleme malzemeleri toplayın, ve paketlemeye başlayın.

-Mesafe
-eşyaların alınacağı ve ulaştırılacağı bölgenin keşfi ( dolayısıyla bu bölgelerde araç ve ekipmanların nasıl çalışacağı, hangi alanları kullanacağı….vs)
-Eşya durumu ve hava şartlarına göre malzeme kullanılması

genel olarak ana başlıklarıyla konu böyledir.Dolayısıyla evden eve taşımacılkta ekspertis hizmeti bunedenlerle çok önemlidir ve aslında olması gerekir. Bu hizmeti bazı nakliyat firmaları ücretsiz yapmaktadırki bu da ayrı teşvik edici faktör olsa gerek

 

Evden Eve Nakliyat